Biletler

Baskı Resim

Baskı Resim

“Tasarlayacağımız desen, obje ya da karakterleri kağıt ve kumaş yüzeylere basıyoruz. Bu atölyede hem baskı tekniğini hemde tasarımla ilgili sürece dair bilgi ediniyoruz.”
Pop Art Atölyesi

Pop Art Atölyesi

Pop Art Atölyesi’nde 30’u aşkın görsel içerisinden seçim yapabilir yada kendi seçtiğiniz bir görsel ile atölyeyi gerçekleştirebilirsiniz.
Suluboya İllüstrasyon

Suluboya İllüstrasyon

Suluboya Atölyesi | Bu programın amacı;

Farklı suluboya tekniklerini kullanarak, illüstrasyonları nasıl renklendirebileceğimizi uygulamalı olarak öğreniyoruz.

Yaratıcı Çocuk Atölyesi

Yaratıcı Çocuk Atölyesi

5- 9 yaş grubu çocukların hayalgücü ve yaratıcılığını destekleyen çalışmalar oluşturduğumuz bir programdır. İnce motor becerilerinin geliştiği ve el kaslarının güçlendirildiği faliyetler ile birlikte iki boyutlu ve üç boyutlu resim algılarını geliştirmelerini hedeflemekteyiz.
Nasıl Çizilir?

Nasıl Çizilir?

“Resim Nasıl Çizilir“ Atölyesi | Aylık bir programdır. Bu atölyede farklı çizim tekniklerini öğrenip, pratiğini yapmaktayız. Şimdiye kadar hiç çizim yapmamış olabilirsiniz ya da daha önce öğrenmiş olduklarınızın pratiğini yapıp yeni teknikler öğrenebilirsiniz.
Çocuklar için 3 Boyutlu Baskı Teknolojisi

Çocuklar için 3 Boyutlu Baskı Teknolojisi

Yeni teknolojilere ilgi duyuyorsanız 3D Print / 3 Boyutlu Yazıcı terimleri ile çok sık karşılaşıyorsunuzdur. Peki nedir bu 3 Boyutlu yazıcılar? Nasıl çalışır ve neler yapılabilir? Çocuklarınızın yaratıcı yönlerini geliştirmek ve tüm bu sorulara cevap arıyorsanız atölyemize bekliyoruz.