Biletler

Baskı Resim

Baskı Resim

“Tasarlayacağımız desen, obje ya da karakterleri kağıt ve kumaş yüzeylere basıyoruz. Bu atölyede hem baskı tekniğini hemde tasarımla ilgili sürece dair bilgi ediniyoruz.”
Pop Art Atölyesi

Pop Art Atölyesi

Pop Art Atölyesi’nde 30’u aşkın görsel içerisinden seçim yapabilir yada kendi seçtiğiniz bir görsel ile atölyeyi gerçekleştirebilirsiniz.
Suluboya İllüstrasyon

Suluboya İllüstrasyon

Suluboya Atölyesi | Bu programın amacı;

Farklı suluboya tekniklerini kullanarak, illüstrasyonları nasıl renklendirebileceğimizi uygulamalı olarak öğreniyoruz.

Çocuk Resim Atölyesi

Çocuk Resim Atölyesi

6- 12 yaş grubu çocukların her hafta farklı konu ve tekniklerle tanışmalarını sağlayan aylık bir programdır. 4 seans içerir. 2 saat sürmektedir. Eğlenceli ve öğretici yaklaşımlarla resim yapmanın yaratıcı ve zevkli dünyasına birlikte giriş yapmaktayız.
Nasıl Çizilir?

Nasıl Çizilir?

“Resim Nasıl Çizilir“ Atölyesi | Aylık bir programdır. Bu atölyede farklı çizim tekniklerini öğrenip, pratiğini yapmaktayız. Şimdiye kadar hiç çizim yapmamış olabilirsiniz ya da daha önce öğrenmiş olduklarınızın pratiğini yapıp yeni teknikler öğrenebilirsiniz.
Seramik Tabak ve Bardak Boyama Atölyesi

Seramik Tabak ve Bardak Boyama Atölyesi

27 Nisan Cumartesi‬ ve 5 Mayıs Pazar | Anneler gününde annenize kendi ellerinizle hazırladığınız bir hediye vermek isterseniz @manoceramicworks ile birlikte gerçekleşecek seramik tabak ve bardak boyama atölyesine bekleriz.

Yaratıcı Çocuk Atölyesi

Yaratıcı Çocuk Atölyesi

Yaratıcı Çocuk Atölyesi 5-8 yaş grubu çocukların hayal gücü ve yaratıcılığını destekleyen çalışmaların oluşturulduğu 6 haftalık bir programdır. İnce motor becerilerinin geliştiği ve el kaslarının güçlendirildiği faliyetler ile birlikte iki boyutlu ve üç boyutlu resim algılarını geliştirmelerini hedeflemekteyiz.