Atölyeler

Baskı Resim

Baskı Resim

“Tasarlayacağımız desen, obje ya da karakterleri kağıt ve kumaş yüzeylere basıyoruz. Bu atölyede hem baskı tekniğini hemde tasarımla ilgili sürece dair bilgi ediniyoruz.”
'Nasıl Çizilir?' Atölyesi

'Nasıl Çizilir?' Atölyesi

“Resim Nasıl Çizilir“ Atölyesi | Aylık bir programdır. Bu atölyede farklı çizim tekniklerini öğrenip, pratiğini yapmaktayız. Şimdiye kadar hiç çizim yapmamış olabilirsiniz ya da daha önce öğrenmiş olduklarınızın pratiğini yapıp yeni teknikler öğrenebilirsiniz.
Suluboya İllüstrasyon

Suluboya İllüstrasyon

Suluboya Atölyesi | Bu programın amacı;

Farklı suluboya tekniklerini kullanarak, illüstrasyonları nasıl renklendirebileceğimizi uygulamalı olarak öğreniyoruz.

After Effects ile Animasyon Atölyesi

After Effects ile Animasyon Atölyesi

Uygulama yoğunluklu atölyemizde, ilk iki hafta program ve kullanılacak araçların tanıtımına ağırlık verilecek, ardından başlangıçtan orta seviyeye doğru farklı projeler üzerinden animasyon prensipleri ve kullanım teknikleri gösterilecektir.
Pop Art Atölyesi

Pop Art Atölyesi

Pop Art Atölyesi’nde 30’u aşkın görsel içerisinden seçim yapabilir yada kendi seçtiğiniz bir görsel ile atölyeyi gerçekleştirebilirsiniz.
Çocuk Resim Atölyesi

Çocuk Resim Atölyesi

6- 12 yaş grubu çocukların her hafta farklı konu ve tekniklerle tanışmalarını sağlayan aylık bir programdır. Eğlenceli ve öğretici yaklaşımlarla resim yapmanın yaratıcı ve zevkli dünyasına birlikte giriş yapmaktayız.
İleri Dönüşüm Atölyesi

İleri Dönüşüm Atölyesi

Bu atölyenin amacı, atık denilen malzemeleri dönüştürerek onlara bambaşka bir boyut ve kullanım alanı yaratmaktır.