US & BİZ

Artimprojects “Her insan sanatçıdır.” mottosuyla yola çıkan, görsel ve performans sanatları üzerine çalışmalar yapan bir topluluktur.
Artimprojects 3 bölümden oluşmaktadır
Atölyeler: Artimprojects 7’den 70’e tüm insanların katılabileceği “Nasıl çizilir?”‘den, “Nasıl tasarlanır?” ‘a kadar oluşturduğu 3 saatlik ve 4 haftalık eğitimler vermektedir. Bu eğitim süreçleri boyunca üstlenilen misyon tüm katılımcıların atölye sonrasında da bu atölyelerde öğrendiklerini kendi hayatlarının bir parçası haline getirebilmeleridir.  Bu sayede günümüz problemi olan tüketim sorununun önüne geçip üretkenliği arttırmak amaçlanmaktadır.
Etkinlikler: Artimprojects aynı zamanda insanların hem eğlenip hem de bir şeyler öğrenebileceği seminerler, yabancı dil konuşma geceleri, film gösterimleri gibi etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Bu etkinliklerin tamamı ücretsiz olup kolektif bir şekilde üretip,  gelişmek için oluşturulmuştur.
Projeler: Artimprojects düzenlediği atölyelerin ve etkinliklerin yanında görsel sanatlar ve performans sanatları üzerine bir takım uluslararası projeler geliştirmektedir. Artimprojects ulusal bir kuruluş olmaktan ziyade uluslararası bir kuruluş statüsünde olmayı hedeflemektedir.
Artimprojects ayrıca gelip kahvenizi yudumlarken keyifli vakit geçirebileceğiniz bir Café’dir.